Kombucha rinkinys 4vnt

10.00
Kombucha tai yra fermentuota arbata, kurioje yra mažai cukraus ir daug naudingų rūgščių, fermentų ir antioksidantų. Tokia gerumo kombinacija gali padėti virškinimui bei imuninei sistemai. Šis gėrimas daug kam iš mūsų yra gerai pažįstamas, nes mūsų mamos ir močiutės dažnai augindavo taip vadinamą arbatos grybą ant savo palangės.

Original skonis – tai yra gryna kombucha, gaminama tik iš ekologiškos arbatos, ekologiško cukraus ir vandens. Puikiai subalansuotas, švelnus rūgštumas ir labai nedaug saldumo.

Ginger (Imbieras) – gaminame tik iš ekologiškos arbatos, ekologiško cukraus ir vandens ir po fermentacijos pridedame šviežias imbiero šaknų sultis, kurias spaudžiame patys šaltuoju būdu.

Spruce (Eglišakių) – gaminame iš ekologiškos arbatos, ekologiško cukraus ir vandens, o po fermentacijos pridedame šviežiai išspaustą eglių spyglių ekstraktą, kurį taip pat gaminame patys!

Coffee (Kavos) – gaminame iš ekologiškos kavos, ekologiško cukraus ir vandens, visiškai be arbatos. Tai yra lyg paprasta juoda kava su švelnia rūgštele ir šiek tiek burbulų.
Click to order
Jūsų užsakymas
Total: 
Vardas
El. paštas
Telefonas
Pristatymo adresas
Made on
Tilda