Standartas
Ūkis vežą buvo įsteigtas kaip patogesnis būdas nusipirkti aukštos kokybė naturalius produktus ir užtikrinti produktų kokybe kiekvienam perkančiajam. Taip pat sustiprinti mūsų vietos ekonomiką ir bendruomenę.

Mūsų komanda užtikriną skanų bei sveiką-kokybišką maistą jūsų namams. Bendradarbiaujame su vietiniais patyrusiais ūkininkais, taip pat su močiutėmis iš kaimo kurios augina pačios ir visai kitais smulkiais ūkininkai kurie augina natūraliai, gamina aukštos kokybės natūralius produktus Lietuvoje, bei užsienyje (žiemos laikotarpiu kai mūsų ūkia jau nieko pasiūlyti negali). Mūsų komanda pati tikrina ūkius, todėl savo klientams siūlome šviežius tik aukštos kokybės natūralius produktus.

Ūkis veža yra gyvenimo filosofija Maitinkite savo šeimą ir draugus naturaliais produktais, tiesiogiai palaikykite vietinius ūkininkus taip pagerindami Lietuvos ekonomiką, ir palikite planetą geresnę nei radome atėję į šį pasaulį.

Ūkis veža įsipareigoja:

Kad kiekvienas jūsų krepšyje esantis ūkio produktas yra:

Šviežias - mūsų maistas yra auginamas, nuimamas, perdirbamas arba ruošiamas Lietuvoje ir iš karto paskirstomas siekiant padidinti šviežumą, skonį ir maistinę vertę.

Natūralus - mūsų maisto produktai, priklauso gero maisto gamintojams, Mes patys juos atrenkame,, mokome jeigu reikia, norinčius tapti mūsų komandos dalimi. Mes remiame kitus vietinius verslus ir siekiame sustiprinti vietos ekonomiką ir bendruomenę, kurioje dirbame.

Tvarus - mūsų maistas gaminamas naudojant ūkininkavimo metodus, kurie didina biologinę įvairovę, regeneruoja dirvožemį ir skatina švarų orą, švarų vandenį ir sveikas eko sistemas. Mes siekiame kuo tiksliau atspindėti gamtą. Gyvūnų gerovė ir aplinkos tvarkymas yra svarbiausi dalykai.

Augindami pagal mūsų rekomendacija padidiname pragyvenimą ir sveiką darbo aplinką visiems Lietuvos žmonėms.

Rėmimas - remiame savo ūkininkus ir vietos ekonomiką.

Click to order
Jūsų užsakymas
Total: 
Vardas
El. paštas
Telefonas
© 2020 Ūkis veža
Kontaktai
  • Tel. numeris: +370 614 13911
  • El. paštas: uzsakymai@valciunai.lt
  • Darbo valandos: 7 – 20 val.
  • UAB "Valčiūnai"
  • Įmonės kodas: 186155091
  • PVM mokėtojo kodas: LT861550917
  • Geležinkeliečių g. 1, Valčiūnai, LT-13222 Vilniaus r.
Bendruomenė
  • Gamintojai
  • Straipsniai
Made on
Tilda