Spalvotos įtempiamos lubos

phoca_thumb_l_4_0Iš visos dizainerių naudojamų interjero apipavidalinimo būdų įvairovės spalvotas įtempiamas lubas galima vadinti vienu iš pačių įdomiausių ir efektingiausių sprendinių. Spalvotų PVC audeklų asortimentas yra toks platus, kad galima realizuoti patį fantastiškiausią ir drąsiausią projektą. Vis dėlto, siekiant išvengti apmaudaus nusivylimo sumontavus spalvotą audeklą, derėtų atsiminti , jog renkantis lubų dangos spalvą reikia įvertinti patalpos ypatingumus ir jos paskirtį.

Dizaineriai mano, jog pasirinkdami baltą spalvą praktiškai niekada nepralošite, tačiau standartinė balta spalva vargu ar gali pretenduoti į originalumą, lyginant su spalvotais analogais. Taigi vaikų kambariui geriau pasirinkti šiltą ir saulėtą geltoną spalvą ir vengti naudoti raudonus bei oranžinius atspalvius. Šviežias pavasario žalumos atspalvis, įkurdintas įtempiamoje konstrukcijoje, bus idealus variantas svetainei arba darbo kambariui. Mėlynos įtempiamos lubos puikiai papildys vonios kambarį, baseiną ar dušo patalpą. Rožinė lubų spalva tiks miegamajam arba virtuvei.

Įtempiamos lubos tapo prestižiniu ir aktualiu šiuolaikinių interjerų elementu. Be to, kaip rodo statistika, daugelis pirkėjų mieliau renkasi būtent spalvotas įtempiamas konstrukcijas. Tokį tobulą ir tuo pačiu metu pagal kainą prieinamą grožį mūsų įmonės specialistai sukuria per trumpiausią laiką, prie viso to dar išlaisvindami klientus nuo papildomų rūpesčių ir problemų po lubų sumontavimo bei jų eksploatavimo metu.