Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos tokį savo pavadinimą įgijo dėl satino siūlų pynimo efekto ir audeklo struktūros. Jose dera matinių ir blizgių lubų savybės, jos pasižymi nedideliu atspindžio efektu. Silpno atspindžio savybės ir pasteliniai tonai patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą, nepretenduojančią į originalumą ir įmantrumą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Satinas – tai audinys, kuris pasižymi nepaprastu siūlų persipynimu, dėl to jis yra tankus ir vizualiai panašus į šilką, lygus ir blizgantis. Satininis audinys yra viena iš labiausiai prancūzų dizainerių pamėgtų medžiagų, kurias jie naudoja siuvant moteriškus ir vyriškus drabužius, patalynę ir interjero elementus. Satininė PVC juosta iš šio audinio perėmė visas jo vizualines savybes. Taigi satininės lubos suteiks Jūsų interjerui prancūziško žavesio ir bohemiškos prabangos.

Satininės įtempiamos lubos – tai blizgių ir matinių įtempiamų lubų tarpinis variantas. Šios rūšies lubų faktūra pasižymi neįkyriu blizgesiu ir minimaliu atspindžiu. Satininės įtempiamos lubos nevargina ir nekausto žvilgsnio, be to, jomis nesklinda šviestuvų ir kitų apšvietimo prietaisų sukuriami blyksniai. Šios lubos pasižymi plačia spalvine gama, o medžiagos savybės puikiai dera su bet kokiu interjero stiliumi – visa tai leidžia jas naudoti pačiose įvairiose patalpose: tiek mūsų jaukiuose namuose bei butuose, tiek ir įvairiuose biuruose.

Satininių lubų savybės ir privalumai

Audeklas yra idealiai lygus ir tvirtas, užtikrinantis lubų ilgaamžiškumą. Sumontuoti lubas užtrunka vos keletą valandų. Be to, konstrukciją labai lengva išardyti ir, prireikus, vėl sumontuoti ankstesnėje vietoje.
Satininės įtempiamos lubos turi vieną ypatingą privalumą – jos sukuria perlamutro efektą. Esant natūraliam ir dirbtiniam apšvietimui, šios konstrukcijos stebina tolygiais spalvų persiliejimais. Gaminys apdorojamas specialios sudėties preparatu, kuris apsaugo paviršių nuo lengvo užterštumo ir neleidžia ant jo nusėsti dulkėms. Tai irgi neginčijamas privalumas.