Vertė gamtos prieglobstyje
Apie projektą
Rato2 – tai racionalus sprendimas ieškantiems namų ekologiškam gyvenimui prestižinėje Vilniaus vietoje - Valakampiuose.
Gamtos prieglobstis
Mažaaukštė statyba
Autonominis grindinis šildymas
Saugi kaimynystė
Racionali kaina
Ekologiška apdaila
Jūsų žaliasis kurortas
Išsirinkite namus Rato2 ir atraskite pusiausvyrą tarp nenutrūkstamo miesto tempo ir poilsio prestižinėje žaliausioje Vilniaus vietoje – Valakampiuose. Čia mėgausitės brandžių pušynų ramybe ir švariu oru, o pasivaikščiojimo bei dviračių takais nesunkiai pasieksite upės ir ežerų pakrantes, paplūdimius ir sporto aikšteles. Į miesto šurmulį sugrįšite taip pat akimirksniu: vos 100 m iki stotelės, 260 m iki artimiausio prekybos centro, čia pat – ugdymo, sveikatos ir kt. įstaigos kasdienėms Jūsų reikmėms, o miesto centrą automobiliu pasieksite per 10 minučių.
Vieta
Organiška architektūra
Projektuodami Rato2, vadovavomės organiškos architektūros principais, užtikrindami maksimalią pastato darną su aplinka. Jaukus ir kompaktiškas skandinaviško stiliaus trijų aukštų pastatas natūraliai įsilieja į šioje Valakampių vietoje vyraujantį mažaaukštės architektūros ansamblį. Natūralumo pojūtį sustiprina eksterjerui pasirinkta A rūšies natūralios pušies apdaila, puikiai tinkanti kurortinei Valakampių aurai. Name suprojektuota 17 butų, todėl Jūsų kasdienybės netrikdys gyventojų gausa. O uždaras vidinis kiemas su vaizdo stebėjimo kameromis užtikrins privatumą. Jūsų prioritetas – saugi ir intelektualesnė kaimynystė. Šiuos privalumus įvertinsite įsikūrę Rato2.

Kasdienybės estetika
Rato2 butai suprojektuoti taip, kad net ir mažesniame plote atsivertų daugiau realios erdvės bei galimybių. Kiekvieno buto išplanavimas leidžia kurti intuityvius interjero sprendimus bei puoselėti namų jaukumą. Planuodami gyvenamąsias erdves, atsižvelgėme į Jūsų kasdienybės ritmą: svetainės ir virtuvės erdvėse lepinsitės per panoraminius langus kambarį užliejančiais saulės spinduliais. Miegamieji, vaikų, vonios kambariai ir drabužinės taps Jūsų privatumo ir ramaus poilsio erdvėmis.
Aplinka
Išplanavimas
Komfortas be išlygų
Rato2 galite rinktis iš skirtingų vieno, dviejų arba trijų kambarių butų su daline apdaila. Taip pat yra galimybė sujungti du butus ir papildomai išplėsti įsigyjamo būsto erdvę. Visi be išimties nuo 30 iki 67 kv m ploto būstai pasižymi itin racionaliu erdvių išplanavimu. Kiekvienas butas turi po balkoną arba terasą su natūralios kvėpuojančios medienos apdaila. Naujakuriai galės naudotis kiekvienam butui numatyta autonomine šildymo sistema. Gyventojų patogumui papildomai įrengtos parkavimo vietos bei sandėliukai. Rato2 pastato statybos jau sausio mėnesį bus pilnai užbaigtos. Todėl tai viena iš retų galimybių rinktis naują būstą ne iš popieriaus, o atvažiavus ir savo akimis įvertinus skirtingų butų privalumus. Kreipkitės, apžiūrėkite ir išsirinkite Jūsų gyvenimo būdui tinkamiausią būstą.
Butai
Vieta mieste
Kontaktai
IGNAS ZABARAUSKAS
Projekto pardavimų vadovas

ignas.zabarauskas@capital.lt
+370 636 03556
Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, sutinkate su privatumo politika.
Sutinku
Made on
Tilda