Įtempiamų lubų darbų galerija. Dviejų ir kelių lygių įtempiamos lubos:

Dviejų lygių įtempiamos lubos – tai drąsus žavesį keliantis Jūsų nepakartojamos idėjos įgyvendinimas. Šiuolaikiškumas, patikimumas, nepakartojamumas, formų ir faktūrų, spalvų ir atspalvių įvairovė, darbo kokybė kaip niekad sužavės ir Jus pačius, ir Jūsų svečius.

Neretai butų ar kitų patalpų lubos pasižymi pernelyg didele gausa nelygumų, išsikišimų, įvairiausių paviršiaus defektų, kuriuos pašalinti ar užlyginti glaistant arba uždažant baltais dažais būna neįmanoma. Dviejų lygių įtempiamos lubos padės paslėpti senus tarp aukštų esančius perdengimus ar kokias nors sijas. Po šiomis lubomis sėkmingai galima paslėpti elektros instaliaciją, ortakių konstrukcijas, vandentiekio ar šildymo sistemos vamzdynus ir visus kitus elementus. Šiais atvejais, žinoma, tikslingiau užsakyti ir įrengti dviejų lygių įtempiamas lubas arba kelių lygių įtempiamas lubas nei keisti elektros instaliaciją, šalinti perdangas ar sijas arba perkelti kokį vamzdį kur kitur.

Šią problemą padės išspręsti dviejų lygių įtempiamos lubos, vienos erdvios patalpos ribose
išskiriant keletą funkcinių ar gyvenamųjų zonų. Pavyzdžiui, vaiko kambaryje galima vizualiai išskirti darbinę ir poilsio zonas, virtuvėje – maisto ruošimo ir užstalės sritis. Tais atvejais, kai skiriamųjų sienų nėra, naudojantis nepakartojamu įtempiamų lubų, sienų, grindų ir apšvietimo dizainu vizualiai gali būti sukuriamos erdvės sritys, kurios viena nuo kitos skirsis tiek savo paskirtimi, tiek tikslais, tiek ir dizainerio idėjų įgyvendinimu. Kai kada dviejų lygių įtempiamų lubų formos ir linijos, žyminčios perėjimą iš vieno lygio į kitą, gali atkartoti kai kurių stambių ir ryškių patalpoje esančių interjero daiktų formas ir kontūrus: kambario centre esančios lovos, kampe stovinčio stalo, išskirtiniu dizainu pasižyminčios spintos bei kitų daiktų.

Iškilus būtinybei „pakelti“ lubas arba padidinti patalpos erdvę nors vizualiai, dera naudotis būdu, kuriuo erdvė sumažinama vienose dalyse ir padidinama kitose, įrengiant dviejų lygių įtempiamas lubas. Pavyzdžiui, jei prieangyje lubas nuleisime, o svetainėje jas paliksime pradinio aukščio ir padidinsime apšviestumą, tuomet įžengus į svetainę lubos atrodys kur kas aukštesnės. Siekiant tokių tikslų, galima pasinaudoti bet kokiomis kelių lygių įtempiamomis lubomis.