UAB “LUBŲ CENTRAS” arba VELUM™:

 

Įmonė „Lubų centras“ – ĮTEMPIAMŲ LYDERIS LIETUVOJE.

Kodėl? Mes esame vienintelis Lietuvoje gamintojas kuris gamina ne tik lubas bet ir pačias plėves. Be to gaminame iš Vokiškų, Prancuziškų, Belgiškų medžiagų. Aliumini profilį mes gaminame Švedijoje. Kokybė – mums labai svarbi. Juk mūsų pačių namuose yra įtemptos tos pačios lubos…

Mūsų įmonės kolektyvą sudaro tik patyrę profesionalai, galintys pasigirti nemažu įgyvendintų projektų skaičiumi tiek VISOJE LIETUVOJE, Europoje bei  JAV. Kolektyvo narių profesionalumas, jų visiška ištikimybė savo profesijai bei nuolatinė darbo kokybės kontrolė leido įmonei užimti tvirtas pozicijas rinkoje. Mūsų sąžiningas požiūris į klientus, suteikiant visas mūsų įmonės siūlomas paslaugas, leidžia sukurti jaukią bendradarbiavimo aplinką. Atlikdami savo darbą, mes visada atsižvelgiame į kliento norus, stengdamiesi, kad visas bendradarbiavimo procesas būtų maksimaliai patogus ir malonus.

Atsižvelgdami į Jūsų norus ir įvertindami technologines gamybos galimybes, mūsų patyrę specialistai pasiūlys Jums patį priimtiniausią gaminių ir papildomų dalių variantą.

Kreipęsi į mūsų įmonę, visų užsakymo vykdymo etapų metu Jūs pelnysite patį didžiausią mūsų dėmesį. Be to, išgirsite daug naudingų patarimų bei galėsite gauti išsamius atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus.

Dar viena nuostabi tokios plėvelės savybė – gebėjimas savimi ir savo paviršiumi praleisti šviesą. Tai leidžia įtaisyti pagal lubų perimetrą šviesos šaltinius su kintamu spalvingumu ir pasiekti tai, kad lubos imtų keisti savo spalvą. Lubų spalvą galite keisti pagal savo nuotaiką ir padėtį aplinkoje.

 

Puikus sprendinys yra įrengimas šviesai pralaidžių įtempiamų lubų su fotografiniais atvaizdais. Gebėjimas praleisti šviesą paryškina spalvas ir priverčia lubas suspindėti naujomis spalvomis.